© 2019 by Savana Tur  |  Savana Tur & Safari | info@savanatur.com | +90 850 441 9919 +90 532 267 8184

Savana Tur & Safari marka ve logosu 11395 TURSAB Belge No'lu Simba Turizm'in tescilli ticari marka ve logosudur. İzinsiz kullanılamaz. 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • LinkedIn - Gri Çember
24 Kas 2018

Klasik Kenya Safari

31 yorum
24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Muhteşem Afrika

Benim ve eşimin Nairobi’de başlayan Naivasha Gölünde devam eden ve Masai Mara’da son bulan; doğası, insanları ve vahşi yaşam türleriyle iç içe yaşayıp kendimizi bulma imkanımızı sağlayan, kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir bölge Afrika.  Naivasha Gölünde birçok kuş türünü ve hipopotamları görme imkanımız oldu. Doğa harikası bir göl. Masai Mara bölgesinde kaldığımız Ilkeliani Camp modern ve gelenekselliği birleştiren, çok butik, nehirle iç içe olan, doğayla bütünleşmenizi sağlayan, yemekleri çok özenli seçilmiş mükemmel bir deneyim. Safari turumuz da 5 büyükleri gördük ve ayrıca Antilopların Tanzanya’dan göç zamanına şahit olduk. Savana Tur tarafından bize atanan rehberimiz de çok bilgili ve konuya hakim bir rehberdi. Çok güzel anılarla ve mutlu olarak ayrılıyoruz. Bir sonraki gezi için planlar yapmaya başladık bile. Samet Beye ve ekibine herşeyi en ince detayına kadar düşündüğü için çok teşekkür ederiz.

 

Mine Candar Pelit Salı, 24 Temmuz 2018 16:05 | İstanbul

Katılım Tarihi: 17 Temmuz 2018 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Hayalimizi Yaşadık..

Afrika’da Safari  eşim ile hayalimizdi. Bu sene Savana Tur sayesinde bu hayalimizi dört dörtlük yaşama fırsatı bulduk. Detaylı düşünülmüş bir organizasyon, kaliteli hizmet anlayışında deneyimli personel barındıran harika oteller ve her aşamada kesinlikle eksiksiz güvenlik!

“Büyük Göçler” belgeselinde bir oyuncu olma fırsatı, gerçek vahşi yaşamın içinde olmak, figürleriyle çocukluğumuzun geçtiği hayvanlar ile aynı havayı solumak müthiş bir deneyimdi.

Tecrübeli rehberler eşliğinde en doğal görüntüleri yakalama ve anı defterimize harika fotoğraflar koyma fırsatı bulduk. Her anından keyif aldığımız, bu güzel deneyimi bize yaşattığı için Samet Bey’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göksu-Burcu BALLI

 

Göksu Ballı Pazartesi, 23 Ekim 2017 09:22 | Tekirdağ

Katılım Tarihi: 28 Ağustos 2017 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Rüya Tatil…

Biz iki çocuğumuzla nereye gidelim diye düşündük ve klasik bir seyahatin 6 ve 2,5 yaşındaki iki çocukla zor olacağına karar verdik. Bu anlamda safari, çocuklara ilginç gelebilirdi. Doğa ve hayvanlar, eşimin iyi bir belgesel izleyicisi olması, o bölgeye seyahatin en büyük hayallerinden birisi olması, belgesellerdeki  sahneleri canlı görmek isteği bizi Kenya’ya seyahat etmeye karar verdirdi. Samet beyle görüştük 2,5 yaş çocuk için haliyle biraz tereddüt etti. Çocuğun nasıl bir tepki vereceğini bilemiyordu ama biz kendisine çocuğumuzu tanıyoruz sorunsuz geçeceğini düşünüyoruz diye ısrar edince her zamanki nazikliği ile kabul etti. Turun bitiminde çocuklarla ilgili korkusunun geçtiğini düşünüyorum :)) Çok harika  bir tur oldu bizim için. Konaklama tesisleri çok kaliteliydi, yemekler, canlı müzikler, personel hizmetleri hepsi mükemmeldi. Otellerin manzaraları inanılmaz güzel, otelde kalmak bile başlı başına bir zevkti. Vakit sınırlı olduğu için otellerin tam tadını çıkaramadığıma üzüldüm. Gittikten sonra gördüğüm şu, o bölge kesinlikle bilen biri ile gidilmesi gereken bir yer. Savana tur ve Samet bey bu anlamda çok başarılı. Her şey için çok teşekkürler. Umarım birkaç sene sonra Tanzanya turunda Savana Tur ve Samet Beyle tekrar görüşürüz.

 

Ayhan Tüfek Perşembe, 21 Eylül 2017 12:26 | İstanbul

Katılım Tarihi: 28 Ağustos 2017 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Çok teşekkürler

Çocukluğumdan beri hayallerimi süsleyen Afrika’ya nihayet 2017 Kurban bayramında gidebildim. Savana Tur ile Klasik Kenya turunu yaptık. Tur programı çok iyiydi. Kenya’daki yerli rehberlerimiz ve tabii ki en başta Samet Bey son derece ilgili ve yardımsever, otellerimiz güvenliydi.  Kenya’nın doğal ortamı ve güleryüzlü insanları nedeniyle gerçekten “iyi ki geldik” dedik.  Şimdiye kadar katıldığım en uyumlu tur olduğunu mutlaka söylemeliyim. Kenya’da hayvanları doğal ortamlarında izlemek ve yerlilerin yaşam biçimlerini görmek çok ilginç bir deneyim olmakla beraber, burada hayatı, var olma sebebimizi, dünyadaki görevimizi ve varlığımızın etkilerini sorguladığım bir kişisel gelişim süreci de yaşadım.

Her şey için Samet Bey’e ve Savana Tur’a ve tur arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

 

Cenan B. ARİK Cuma, 15 Eylül 2017 17:11 | Ankara

Katılım Tarihi: 28 Ağustos 2017 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Premium Safari

Kardeşimle katıldığımız Kenya Safari son derece keyifli ve organizeydi. Samet Bey’in de tura katılması, bizimle arkadaş gibi her şeyi içtenlikle paylaşması da tura ayrı bir keyif kattı. Kaldığımız oteller afrika standartlarının oldukça üzerinde ve milli parkların dibinde özenle seçilmiş.THY’dan biletler alınmış, hiç bir şeyde ucuza kaçılmamış. Çok fazla çeşit hayvani görme şansımız oldu. Sadece leoparı göremedik. Şansımıza çok yağmur yağdı o gün. Naivisha gölünde hipolara o kadar yaklaştık ki harika fotoğraflar çekme sansımız oldu. Bu arada Naivasha Sopa Lodge kaldığımız en güzel oteldi. Bahçesinde babunlar dibimize kadar geldi. Maasai Mara ise final oldu. Aslana doyduk. Fil, akbaba, gnu, thomson gazel, impala, çita, devekuşu, zürafa, zebra, okuz başlı antilop, bufalo, mara nehrinde de timsah ve hipo gördük. Gergedan ve aslana bu kadar yaklaştığımız için de çok şanslıydık. Birbirimizi daha önce tanımamış olmamıza rağmen araçtaki uyumumuz da mükemmeldi. Kimse ayni yerde oturacağım diye kapris yapmadı ve devamlı yer değiştirdik. Özellikle Naivisha-Maasai Mara arası yaklaşık 5-6 saatlik yol oldukça zorlu. Narok’dan sonra yol hemen hemen stabilize ve çok bozuk. Ama Maasai Mara’yi görünce hepsine değdi. Maasai Mara’da kalınacak tesislerin kısıtlı olmasına rağmen milli parka en yakin otelin seçilmiş olması işimizi kolaylaştırdı. Bizlere kurban bayramında premium seviyede safari sunan, tura katılmaya karar verişimiz ile tur arasındaki 2-3 aylık süreçte, sorularımızı gerek mail yolu ile gerekse telefonda sabırla ve hızlı şekilde cevaplayan Samet Bey ve Savana Tur’a sonsuz teşekkürler. Bu arada kamerası olanlara kesinlikle 70-300 mm den aşağı lens ile gelmemelerini tavsiye ederiz.  İyi ki gelmişiz.

 

Güvenç Gürdal Perşembe, 7 Eylül 2017 23:56 | İstanbul/Suudi Arabistan

Katılım Tarihi: 28 Ağustos 2017 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Safari İzlenimlerim

İlk kez katıldığım Afrika – Safari seyahati gayet başarılı organize edilmiş bir gezi oldu. Savana Tur ve Afrika’daki şirketi gayet başarılı bir performans sergiledi. Rehberler çok iyi idi ve yardımcı oldular. Aklımızda kalan tek yer Nairobi oldu. Nairobi’yi görmek için bir gün daha gerekiyordu galiba. Bize bu imkanı sağladığınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.  Ziya Kapran

 

Ziya Kapran Pazartesi, 10 Temmuz 2017 10:42 | İstanbul

Katılım Tarihi: 23 Haziran 2017 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Kendi belgeselinizi kendiniz çekin!

Bayram tatilinde eşimle birlikte katıldığımız Savana tur ile Kenya safari turundan çok memnun kaldık.Belgesellerde izlediğimiz pek çok vahşi hayvanı doğal ortamlarında yakından gördük. Hatta kendi belgeselimizi  çekme fırsatı bulduk.

Konakladığımız oteller temiz emniyetli ve çok keyifliydi. O kadar ki balkonumuzu ziyaret eden babunlar, yemek yerken izlediğimiz zebralar ve gece bahçeyi ziyaret eden hipolar kaldığımız otelleri unutulmaz kıldı.:) Yemekler gayet temiz, her damak tadına hitap edici ve lezzetliydi. Safari araçları oldukça rahat, sürücüleri ise kibar ve  gayretlilerdi. Bizleri mutlu etmek için ne gerekirse yaptılar.

Oteller arasında mesafe olduğu ve safariler bazen tüm gün sürebildiği için yolculuk meşakkatli sayılabilir ama değer…. neyse ki yol boyu seyrettiğimiz Afrika’dan insan manzaraları ve harika yol arkadaşlarımızla  yaptığımız unutulmaz sohbetler uzun yolculukları kolaylaştırdı.

Belki tur ve öncesinde ve esnasında gidilen ülke ile ilgili biraz daha fazla enformasyon verilebilse iyi olurdu.  Ya da önceden biraz bölge hakkında ön araştırma ve okuma yapmak fayda sağlayacaktır.

Farklı bir coğrafyayı yaşamak, aslanlarla kahvaltı yapmak ve kendi belgeselini çekmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Gidin ve   SavanaTur ile Afrika’nın tadını çıkarın…

 

Hayriye Mahmutoğlu Çarşamba, 5 Temmuz 2017 13:52 | İstanbul

Katılım Tarihi: 23 Haziran 2017 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Safari denince Savana Tur

Uzun yıllardır gitmeyi istediğimiz safari turuna iki kız arkadaş karar verdiğimizde direkt internette search yaparken Savana Turu gördüm. İncelemem sonucunda gidilirse Afrika safariye bu turla gidilir dedim ve Samet Bey ile tanışmamız böyle oldu .. Harika bir deneyimdi , sorunsuz bir geziydi. Konaklama, yapılan safariler, deneyimli rehber inanılmaz bir seyahatti.. Kenya’da safari düşünenlere tavsiyem kesinlikle Savana Tur diyorum.. Teşekkürler Samet Bilgen..

Ayten Ertuğrul

 

Ayten Ertuğrul Cuma, 17 Mart 2017 14:43 | İSTANBUL

Katılım Tarihi: 6 Mart 2017 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Keyifli, tatminkar..

Her şey çok güzeldi, Otel Kalitesi ve Safari şoförü kalitesi beklentimin üzerindeydi. Ülke gerçekten belli bir doğa bilincine ulaşmış, doğa gereken saygıyı görüyor. Güvenlik önlemlerinin biraz abartı olması, buna bağlı olarak da yürüyerek yapılan faaliyetlerin az olması, benim için tek eksikti.

Bu güzel tecrübe için Savana Tur’a çok teşekkürler.

Mustafa Veyis Ekener - Toprak Ekener

 

Mustafa Veyis Ekener Salı, 9 Şubat 2016 15:53 | Mersin

Katılım Tarihi: 24 Ocak 2016 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

24 Kas 2018Son düzenleme: 24 Kas 2018

 

Çocukluk hayalim Afrika

Aslında yazılacak ve söylenecek o kadar çok şey var ki insan nereden başlasın bilemiyor.. Çocukluğumdan beri hep hayalini kurduğum, görmek istediğim bir yerdi Afrika..İmkanların elverdiği gün araştırmaya başladım Masai Mara’da safari yapmaya.. İnternet üzerinden yaptığım araştırma sonuncunda Savana Tur’dan Samet Bey’le tanıştım. Ondan sonra her şey çok çabuk gelişti. Ben kendi şahsım adına ilk önce sayın Samet bilgen Bey’e, safari rehberimiz Antony’ye sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum… Bu arada göç turunu da iple çekiyorum.

Bülent Özgül

 

Bülent Özgül Salı, 2 Şubat 2016 16:15 | İzmir

Katılım Tarihi: 24 Ocak 2016 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Kenya’da unutulmaz bir baba-kız safari deneyimi

Kenya’da geçirdiğimiz muhteşem 1 hafta için Samet Bey ve Savana Tur’a çok teşekkür ederiz. 13 yaşındaki kızım, yaptığımız safarinin her dakikasından inanılmaz keyif aldı ve harika zaman geçirdi. Rehberimiz de çok tecrübeli ve değerli bir insandı. Özellikle Samet Bey’e bize bu programı oluşturma sürecinde verdiği emeğinden ve bilgisinden dolayı müteşekkir olduğumuzu belirtmek isterim. Unutulmaz bir baba-kız tatili yaşadık. Kerem Sadıklar

 

Kerem Sadıklar Salı, 30 Haziran 2015 11:25 | İstanbul

Katılım Tarihi: 14 Haziran 2015 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Kenya Safari Turumuz

20 – 28 Haziran 2015 tarihleri arasında Savana Tur tarafından organize edilen Kenya safari turumuzdan son derece memnun  olarak döndük. Rehberimiz Steven’ın tecrübesi ve sabrı safari deneyimimizi eşsiz kıldı.Konaklama yerlerimizin seçimi konusunda ayrıca Samet Bey ‘e çok teşekkürler.. Gülin Özekici

 

Gülin Özekici Pazartesi, 29 Haziran 2015 21:05 | İstanbul

Katılım Tarihi: 20 Haziran 2015 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Afrika Hayalim

Hayallerimden biriydi Afrika’da safari yapmak. Şimdiye kadar tüm gezilerimizi kendimiz organize etmiştik. Ancak böyle bir gezi bizim organize etme cesaretinde bulunacağımız türden değildi. Çok bildiğimiz turlarda safari programını yüzeysel yaptıklarından internetten iyi bir araştırma yaptım ve sonunda ” Savana Tur’un ” bizi memnun edebileceğine karar verdim çünkü bu turu incelerken Afrika’da yerel bir turla eşdeğer olduğunu düşündüm.

Sonuçta Samet Bey’e ulaştım kendimi ve eşimi onun tecrübeli, iş bilir deneyimlerine emanet ettim çünkü biz safari konusunda çok da tecrübeli değildik. Samet Bey’de beni hiç yanıltmadı gerçekten ve bize mükemmel bir Kenya Safari programı yaptı.

Gezimiz 1 hafta sürdü, her şey çok iyi organize edilmişti, otellerimiz, transferlerimiz, rehberimiz… Kenya’dan çok bahsetmeyeceğim, anlatmakla olmaz diyorum. Gitmek ve görmek lazım.

Keşke çok vaktimiz olsaydı da çok daha uzun kalıp Tanzanya ve Zanzibar’ı da görebilseydik. Artık bir daha ki sefere :) Şule.

 

Şule İyibilir Bilgici Perşembe, 19 Mart 2015 12:12 | İstanbul

Katılım Tarihi: 6 Mart 2015 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Muhteşem Kenya

12-19 Kasım 2014 Klasik Kenya Safari Turu

Afrika’ya gitme isteğiyle başlayan ve internet üzerinden Savana Tur’u bulup, Samet Bilgen’le yaptığımız görüşmeler sonunda; doğanın kusursuz dengesini, vahşi denilen yaşamın gerçekte ne kadar doğal ve sakin olduğunu ,çok yakından birebir görmek şansına eriştim.

Savana Tur yetkilisi Samet Bilgen Bey, gerekli her türlü organizasyonu kusursuz yaptığı için, bize sadece keyfini çıkartmak kaldı. Şoförümüz, rehberimiz ve en yeni dostumuz Steven Kibett’e ne kadar teşekkür etsek azdır. Ülkesini, işini bu kadar seven, doğaya saygılı, bitkileri, hayvanları ve halkının gelenek ve göreneklerini çok iyi bilen Kibet, tüm bilgileri bizimle paylaştığı gibi, yirmibeşin üzerinde hayvan türünü bize olabildiğince yakından gösterebilmek için çok uğraştı.

Kaldığımız oteller, yemekler, insanların, çalışanların sıcak ve yardımcı tavırları, olağanüstü tabiatı ve hayvanlarıyla, Kenya muazzam bir ülke, en kısa zamanda Afrika kıtasının diğer bölgelerine de gitmek için hazırlıklara başlamalıyım diye düşünüyorum!

Sevgilerimle.

Alev Sürmen - 21 Kasım 2014 İstanbul

 

Alev Sürmen Cuma, 21 Kasım 2014 16:19 | İstanbul

Katılım Tarihi: 12 Kasım 2014 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Unutulmaz Safari

Ailemizle beraber bayram tatili için 8 kişi olarak kapalı tur Safari yapmaya karar verdik. Uzun ve detaylı bir araştırmanın sonunda Savana Turu tercih ederek Samet Bey önderliğinde yola çıktık. Seyahatin planlanması, organizasyon ve oteller gerçekten çok iyiydi. Safari zaten muhteşemdi. Samet Bey her aşamada samimiyetini ve iyi niyetini bizden esirgemedi. Bizim için gerçekten unutulmaz bir tatil oldu. Samet Bey’e teşekkürlerimizi sunarız.

 

ALPER BALDÖKTÜ Çarşamba, 20 Ağustos 2014 20:16 | İstanbul-Adana

Katılım Tarihi: 26 Temmuz 2014 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Afrika’da harika 1 Hafta

Savana Tur sayesinde hayatımızın en güzel bir haftasını geçirdik. Organizasyonda en küçük bir aksaklık bile olmadı. Gitmeden önce Samet Bey bütün sorularımızı yanıtladı ve yardımcı oldu. Kalınan oteller, otellerdeki hizmet, yemekler Avrupa’da gideceğiniz herhangi bir otelden farklı değil hatta çok daha iyi. Otel görevlileri çok güler yüzlü ve arkadaş canlısı. Rehberimiz James sayesinde hem Kenya kültürü hem de gördüğümüz canlılar hakkında çok şey öğrendik. Sabahın ilk saatlerinde safariye çıkıp Masai Mara’nın uçsuz bucaksız topraklarında yol almak, her yeni gördüğümüz canlıda heyecanlanmak, onları doğal ortamlarında izlemek harika bir duyguydu. Masai köy ziyareti de unutamayacağımız bir anı oldu. Herkesin ölmeden önce yaşaması gereken bir deneyim…Tekrar gitmek için can atıyoruz. Savana Tur’a ve Samet Bey’e bu eksiksiz organizasyon için sonsuz teşekkürler.

 

İrem Pasinligil Perşembe, 17 Temmuz 2014 13:30 | İstanbul

Katılım Tarihi: 7 Temmuz 2014 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Hayal Edilenden Daha Güzel Geçmesinin Hikayesi

Ortaokulda öğle arası saatlerini Wilbur Smith kitapları okuyarak geçirdiğim dönemlerden kalmadır Afrika’da safariye çıkma hayalim. Tam da ‘en büyük hayalin ne?’ sorusuna artık klasikleşmiş cevap olarak verilen ,’acaba gerçekleşir mi?’ sorusunu kendime artık hiç sormadığım bir dönemde, önce bir uçaktaki dergide Masai Mara’da Savana Tur’un adına rastlamam, akabinde eşimin bir akşam ‘senin bir hayalin vardı haydi gerçekleştirelim’ demesi ile tekrar canlanan. Kader ağlarını ördü anlayacağınız :)İyi ki de örmüş… Turdan yaklaşık bir hafta önce döndük ben hala rüyalarımda Kenya’dayım :) Kenya’nın doğal güzellikleri harika, vahşi doğayı gözlemlemek muhteşem, Masai yerlilerini ziyaret etmek ve yaşayışlarını görmek inanılmaz bir deneyim. Diğer bir yandan bu inanılmaz deneyimi yaşarken, şükredecek ne kadar çok şeyin olduğunun farkına varmak paha biçilemez:)Öte yandan Savana Tur bu muhteşem deneyimin muhteşem olarak nitelendirilmesindeki en önemli faktörlerden biri… Tur esnasında en ufak aksaklık yaşamamamız, her şeyin dört dörtlük planlanmış olması, konakladığımız ve gittiğimiz yerlerdeki sıcaklık ve profesyonellik, Samet Bey’in ilk temas anından itibaren aşıladığı güven, Rehberimiz Eric’in her konuda bize yardımcı olması ve insan ilişkilerindeki başarısı Savana Tur’a minnettar kalmamızı sağladı. Gözümü Tanzanya turlarında gezdirmeye başladım bile, hadi hayırlısı:)

 

Sinem Doğan Yılmaz Perşembe, 14 Kasım 2013 12:01 | İstanbul

Katılım Tarihi: 14 Ekim 2013 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Teşekkür

Kurban bayramı tatili için seçtiğimiz Kenya Safari turu için eksiksiz hizmet, güzel organizasyon ve misafirperverliğiniz için Kenya’daki ve Türkiye’deki Savana Tur ailesine çok teşekkür ederim.

 

İbrahim Özyurt Çarşamba, 13 Kasım 2013 11:15 | Kayseri

Katılım Tarihi: 14 Ekim 2013 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

Kenya Turu bir harika

Turu Bayram zamanına denk getirdik ve inanılmaz güzel bir macera oldu bizim için. Uzun zamandır ailece planladığımız gitmek istediğimiz ama tam da cesaret edemediğimiz bir turdu. Savana Tur’a da inanılmaz teşekkür ediyorum. Turla ilgili en ince detayına kadar bahsettiler ve fazlası vardı eksiği yoktu. Kenya’daki yolculuklar yollardan dolayı biraz yorabiliyor ama vardığınız zaman gördüklerimiz karşısında bütün yorgunluk gidiyor.

Herkese Tavsiye ederim.

 

Ahmet Solak Salı, 12 Kasım 2013 12:13 | İstanbul

Katılım Tarihi: 14 Ekim 2013 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

 

 

 

Kenya’da safari

Savana Tur’a bize yaşattığı güzel safari deneyimine çok teşekkür ederiz. Küçük büyük hepimiz, eğlendik ve heyecanlandık. Özellikle Lake Nakuru ve Masai Mara’da doğa harikaydı, konaklama da çok iyi organize edilmişti.

 

Muzaffer Aksoy Cuma, 25 Ekim 2013 13:27 | İstanbul

Katılım Tarihi: 14 Ekim 2013 | Katıldığı tur: Klasik Kenya Safari

Yeni Mesajlar