top of page

Hakkımızda

“Her şey, bu topraklara olan aşkımızla başladı. Safari konusundaki uzmanlığımız ve yaptığımız işe verdiğimiz önemle büyüdü. ‘Misafirlerimizden’ aldığımız olumlu dönüşler ise en güçlü motivasyonumuz oldu. Misyonumuz, daha fazla macera sevene bu bozulmamış coğrafyada Afrika'nın vahşi yaşam büyüsünü yaşatabilmek...”      Samet Bilgen 

Kenya_2018_SB_düzenlendi.jpg

Afrika'nın size sunabileceklerini birçok belge ve fotoğrafta görebilirsiniz ama sadece gerçekten Afrika’ya seyahat edenler üzerilerinde masmavi, berrak gökyüzünü ve ayaklarının altında kırmızı toprağın sıcaklığını hissederler.  Size hiçbir belgesel veya fotoğraf sadece birkaç metre uzağınızdaki devasa Afrika filinin yarattığı saf heyecanı hissettiremez.


Afrika’da macera ve sükuneti, muazzam nehirleri ve kıraç çölleri, nostalji ve yeniliği birlikte yaşarsınız… İşte bizim Afrika'mız bu heyecan verici tezatlıkların ve keşfedilmeye bekleyen nefes kesici güzelliklerin olduğu topraklardır…


“SAVANA Tur & Safari”, Kültür ve Turizm Bakanlığında “A” grubu seyahat acentesi 11395 No'lu işletme belgesine haiz, “TÜRSAB” üyesi Simba Turizm’in, Doğu & Güney Afrika ülkeleri üzerinde uzmanlaşmış markasıdır…


Yıllardır değişmeyen hizmet anlayışı ve her detayı çözümlenmiş programlarıyla, “misafirlerinin” Afrika destinasyonundaki iş ve tatil amaçlı seyahat taleplerini karşılayan Savana Tur & Safari, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla sektörde benzersiz deneyim ve çözümler sunmaktadır.


Ülkemizde gittikçe artan bir potansiyele sahip olan Safari turizmi, özellikle macera, kültür ve deniz turizm olgularını bir arada yaşamak isteyen konuklarımızın tercih ettiği bir seyahattir.


Savana Tur, Afrika'nın geniş bozkırları, ufuk çizgisiyle birleşen sonsuz düzlükleri, masmavi plajları ve el değmemiş yaban hayatı ile bu eşsiz topraklarda Safari meraklılarına unutulmaz anlar sunar.


Savana Tur, Afrikayı tam anlamıyla yaşayabileceğiniz lüks bir çadır kampından, 5 yıldızlı lüks Safari otellerine kadar çok farklı konaklama seçenekleri sunar. Tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda kişiye özel “butik” olarak geliştirilmiş safari ve deniz turizmi kombinasyonlarından balayı turlarına, çocuklarınızla ailece vakit geçirebileceğiniz öğretici safari turlarından, şirketlere yönelik motivasyon amaçlı turlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


Savana Tur‘un Afrika'daki yapılanması ve her bölgede konuşlanmış çözüm ortakları, sunulan eşsiz kalitede hizmet ve konukseverlik konularına bağlılıkları doğrultusunda, çok titiz bir çalışma sonucunda seçilmiştir. Çözüm ortaklarımız çoğunlukla belli başlı vahşi yaşam ve Safari parkları içerisinde yer almaktadır. Tüm konaklama alternatiflerinin tasarım veya yerleşiminde doğal yaşamın etkilerini ve doğal yaşama uyumu hissedersiniz.

 Sorularınız için lütfen bize yazın 

Teşekkürler! Gönderildi

​Savana Tur & Safari’nin 8 ALTIN KURALI 

Sadece Dünyanın Havacılık Liderleriyle Çalışıyoruz: Savana Tur, Türkiye çıkışlı uçuşlarında sadece dünyanın havacılık liderleri Türk Havayolları, Emirates, South African Airways, Lufthansa yı kullanır. Müşterilerimizin konforu ve güvenliği bizim için esastır.
Sadece Bölgenin En “önemli ve bilinen” Otelleriyle Çalışıyoruz: Savana Tur, Kenya, Tanzanya ve Güney Afrika’daki destinasyonlarında sadece ofisimiz yetkilileri tarafından periyodik olarak bizzat denetlenen konaklama tesisleri ile çalışmaktadır.
Tur İptali Yoktur: Savana Tur‘da katılım azlığı nedeniyle asla tur iptali yapılmaz.
Grup Turu Fiyatına Kişiye Özel Turlar: Uçak müsaitliği olan her tarihte istenilen bölgeye kişi sayısı ne olursa olsun münferit turlar düzenlenmektedir. Münferit turlarımızda ilkelerimiz; grup fiyatlarına en yakın fiyatlar ve kusursuz servistir.
Otel Değişikliği Durumunda Paranız İade Edilir: Savana Tur, zorunda kalmadığı taktirde otel değişikliği yapmaz. Zorunlu otel değişikliği durumunda eğer uçak bileti henüz kesilmemişse tüm tur bedelini, eğer uçak bileti kesilmişse uçak biletinin iptal şartlarına göre kalan tüm tur bedelini müşteriye iade etmeyi teklif eder.
Turlarımızda Tüm Vergiler Dahildir: Savana Tur’un verdiği tüm tur tekliflerinde ve web sitesinde duyurduğu tüm turlarda Alan vergileri ve yerel vergiler fiyatlara dahildir. Ayrıca sürpriz bir ödeme ile karşılaşılmaz.
Tüm Müşterilerimiz Hayat ve Seyahat Sigortası güvencesi Altındadır:  Savana Tur’un  verdiği tüm tur tekliflerinde ve web sitesinde duyurduğu tüm turlarda Seyahat Sağlık Sigortası dahildir. Müşteri talebiyle dahi hariç tutulamaz.
Bölgemizin En İyisiyiz: Savana Tur, “Bölgesel Odaklı Mükemmellik” ilkesi gereği Afrika Kıtası dışındaki başka hiçbir destinasyona tur düzenlenmemektedir.  Amacımız Afrika’ya yönelik olarak  Turizm’de geldiğimiz noktayı korumak ve Afrika’nın büyülü doğasını ülkemiz insanlarına layıkıyla tanıtmaktır.
bottom of page